0918 717 625

O nás 

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých začala vykonávať činnosť 2. októbra 2023. Sídlime v moderných a bezbariérových priestoroch 
Centra integrovanej zdravotnej starostlivosti ŽSK na 3. poschodí Oravskej polikliniky v Námestove.

Spektrum výkonov, ktoré realizujeme je stále narastajúce a kompetencie všeobecného lekára neustále pribúdajú. Chceme byť ambulanciou, ktorá bude držať krok s dobou a modernou medicínou, zároveň však nechceme stratiť ľudskosť, ktorá je niekedy viac ako akýkoľvek liek.  A pokiaľ sa pri debate v kruhu rodiny či priateľov objaví téma „obvoďák“, aby ste na našu adresu mohli nájsť len slová spokojnosti. To bude pre nás najväčšia odmena. Budeme sa na Vás tešiť!

MUDr. Lukáš Hraboš

Som vlastníkom úsmevného priezviska, s ktorým ste sa na Orave asi ani nestretli :) Pôvodom som z mesta Bytča, kde som vyštudoval gymnázium a kam sa stále rád vraciam, následne som zamieril do Ostravy, kde som vyštudoval Lekársku fakultu a po štúdiu som začal pracovať na internom oddelení v nemocnici v Trstenej, pričom som si robil atestáciu zo všeobecného lekárstva. A nakoniec som na Orave ostal. Vo svojej profesii sa riadim mottom "Počúvajte pacienta, hovorí Vám svoju diagnózu".

Martina Huráková

Na ambulanciách pracujem už viac ako 20 rokov. Každý deň sú to rôzne situácie a prípady, ktoré sa snažím riešiť s rozvahou, pokojom a hlavne v prospech pacienta. Nie je mi cudzí úsmev, milé slovo, ale ani prísnosť, keď to vyžaduje situácia.. Teším sa na túto novú prácu, na Vás a nezabúdajme... "Počúvajme sa navzájom, vtedy to funguje". 

Ambulancia